INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mirko Martinez vs. Adit Sinha - Vzájomné zápasy
22.02.21 | 2. kolo kval. | Mirko Martinez | Adit Sinha | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Mirko Martinez form & Adit Sinha form
Mirko Martinez - posledné zápasy
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - skreč | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
13.05.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.05.23 semifinále | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.05.23 štvrťfinále | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
12.03.23 finále | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.23 semifinále | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.23 štvrťfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Adit Sinha - posledné zápasy
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Karue Sell | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Noah Schachter | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Aman Sharma | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Rudy Quan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Omni Kumar | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Mariano Tammaro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Julius Bult | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Kamran Hanif | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Van Aken | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Philibert | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Matteo Fondriest | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
17.11.23 1. kolo | vs. Maxwell Exsted | 2-6, 0-3, - Adit Sinha - skreč | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Keshav Chopra | 6-711, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jibril Nettles | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Yu Zhang 2 | 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Christopher Bulus | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 5-7, 7-61, 6-77 | detail zápasu |