ZÁPAS
26.03.21 | 2. kolo | Miljan Zekic | Aleksandr Braynin | 6-2, 6-3 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Miljan Zekic | Aleksandr Braynin | |
1. podanie % | 33/49 (67%) | 50/74 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/33 (67%) | 28/50 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/16 (69%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 39/74 (53%) | 16/49 (33%) |
Vyhrané body celkom | 72/123 (59%) | 51/123 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Miljan Zekic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Miljan Zekic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miljan Zekic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miljan Zekic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Miljan Zekic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Miljan Zekic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Miljan Zekic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Miljan Zekic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Miljan Zekic vs. Aleksandr Braynin - Vzájomné zápasy
26.03.21 | 2. kolo | Miljan Zekic | Aleksandr Braynin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Miljan Zekic form & Aleksandr Braynin form
Miljan Zekic - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Lucas Gerch | 0-4, - Miljan Zekic - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | - | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Chirag Duhan | 7-65, 7-67 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-72, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-71, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Luca Potenza | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Aleksandr Braynin - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Matyas Cerny | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Emilien Demanet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Alex Knaff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Silva | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Roman Postolka | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 6-72, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Simon Freund | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. David Pichler | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Max Dahlin | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Oliver Crawford | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Adam Panaras | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu |