ZÁPAS
13.08.18 | 2. kolo kval. | Milen Ianakiev | Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 6-3, 7-5 | Netherlands F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Nemecko
20.07.95, 28 rokov
13 546 $
20.07.95, 28 rokov
13 546 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
19.01.98, 26 rokov
14 764 $
19.01.98, 26 rokov
14 764 $
Milen Ianakiev vs. Lautaro Agustin Falabella - Vzájomné zápasy
13.08.18 | 2. kolo kval. | Milen Ianakiev | Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Netherlands F4 | antuka |
Milen Ianakiev form & Lautaro Agustin Falabella form
Milen Ianakiev - posledné zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Mohammed Abdulla | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Gianmarco Amatiste | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Malibu - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Drew Baird | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Claremont - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Diego Nava | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Andrea Bessire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Omni Kumar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. James Story | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Alexandros Roumpis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. George Davies | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-75, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Quentin Gueydan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Joshua Luck | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manama - tvrdý | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
08.03.19 štvrťfinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Adrian Obert | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Alexandru Vasile Manole | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Lautaro Agustin Falabella - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.03.24 štvrťfinále | vs. Leonardo Aboian | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 štvrťfinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tadeo Meneo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yoel Yamus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Julian Cundom | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Elbert Barr | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Brandon Perez | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Segundo Goity Zapico | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 6-4, 6-71, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu |