ZÁPAS
19.06.22 | 1. kolo kval. | Mikel Martinez | Sizya Ernest Kivanda | 6-1, 6-2 | M25 Mungia | antuka |
ŠTATISTIKY
Španielsko
16.10.00, 23 rokov
16.10.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
10.04.92, 31 rokov
10.04.92, 31 rokov
Mikel Martinez vs. Sizya Ernest Kivanda - Vzájomné zápasy
19.06.22 | 1. kolo kval. | Mikel Martinez | Sizya Ernest Kivanda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M25 Mungia | antuka |
Mikel Martinez form & Sizya Ernest Kivanda form
Mikel Martinez - posledné zápasy
M25 Quinta - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Maria Soares | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Leo Poupinel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 7-5, 18-16 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Gimenez Perez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Jack Molloy | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. David Poljak | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-3, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Peetu Pohjola | 2-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Asier Ayllon Prado | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Fernandez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Jaime Caldes | 3-6, 7-67, Jaime Caldes - skreč | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-77, 6-0, 15-13 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Joan Torres Espinosa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Sizya Ernest Kivanda - posledné zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. George Loffhagen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Summers | 7-62, 6-70, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
22.11.22 2. kolo kval. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 4-6, 7-61, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-63, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Ewan Moore | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.22 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Stidell | 6-2, 4-6, 13-15 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Shiva Swaroop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Maurice | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ben Jones | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Luca Teboul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Julian Cash | 7-64, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 4-6, 2-3, - Sizya Ernest Kivanda - skreč | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Robin Catry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.22 kvalifik. | vs. Anthony Turchi | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Bastien Prod'Homme | 6-1, 6-4 | detail zápasu |