ZÁPAS
29.03.21 | 1. kolo kval. | Mika Brunold | Alexander Igoshin | 6-3, 6-3 | M25 Biel | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Mika Brunold | Alexander Igoshin | |
1. podanie % | 24/51 (47%) | 25/48 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/24 (79%) | 16/25 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/27 (56%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 25/48 (52%) | 17/51 (33%) |
Vyhrané body celkom | 59/99 (60%) | 40/99 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Mika Brunold | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Alexander Igoshin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mika Brunold | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Alexander Igoshin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mika Brunold | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Alexander Igoshin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mika Brunold | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Alexander Igoshin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mika Brunold | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alexander Igoshin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mika Brunold | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alexander Igoshin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mika Brunold | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Alexander Igoshin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mika Brunold | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Alexander Igoshin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mika Brunold | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Alexander Igoshin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mika Brunold vs. Alexander Igoshin - Vzájomné zápasy
29.03.21 | 1. kolo kval. | Mika Brunold | Alexander Igoshin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Biel | tvrdý I. |
Mika Brunold form & Alexander Igoshin form
Mika Brunold - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Antoine Hoang | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tibo Colson | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Robin Bulant | 6-3, 4-0, Robin Bulant - skreč | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Thomas Deschamps | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Luigi Castelletti | 5-7, 1-3, - Mika Brunold - skreč | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 6-4, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Vitter | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Andrea Picchione | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Jakub Paul | 6-3, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Luigi Sorrentino | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Alexander Igoshin - posledné zápasy
Nur Sultan - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Simon Freund | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Biel - tvrdý I. | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mika Brunold | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Roman Nashatyrkin | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Soichiro Moritani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Soichiro Moritani | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
15.02.20 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.02.20 štvrťfinále | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
02.11.19 semifinále | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.19 štvrťfinále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Shahbaaz Khan | 6-4, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Ibrokhimjon Urinov | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu |