ZÁPAS
08.08.21 | 1. kolo kval. | Mihai Razvan Marinescu | Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 6-2, 6-2 | M15 Curtea | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
09.09.01, 22 rokov
09.09.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
27.10.00, 23 rokov
27.10.00, 23 rokov
Mihai Razvan Marinescu vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea - Vzájomné zápasy
08.08.21 | 1. kolo kval. | Mihai Razvan Marinescu | Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Curtea | antuka |
14.08.17 | 1. kolo kval. | Mihai Razvan Marinescu | Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | Romania F10 | antuka |
Mihai Razvan Marinescu form & Radu Dimitrie Hristache Zgondea form
Mihai Razvan Marinescu - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 4-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Jordi Garcia Mestre | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Yanick Schneider | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 4-6, 7-5, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Jeffrey Hsu | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-77, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Savva Polukhin | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Shubham Malhotra | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Dong Ju Kim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 2-0, Gheorghe Claudiu Schinteie - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Koray Kirci | 7-65, 3-1, Koray Kirci - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 1-6, 0-3, - Mihai Razvan Marinescu - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Bence Toth | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Radu Dimitrie Hristache Zgondea - posledné zápasy
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Patrik Strimbu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Marshall Tutu | 2-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Andrei Stefan Apostol | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Francesco Liucci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Teodor Giusca | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Sergio Barranco | 7-62, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Ioan Dan Abrudan | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Cristian Florentin Voinea | 6-3, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Tiberiu Bugan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Alejo Vilaro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ioan Luca Vidan | 6-4, 3-0, Ioan Luca Vidan - skreč | detail zápasu | |
Romania F16 - antuka | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Andrei Marinescu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Andi Jianu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F14 - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Gabriel Cristian Liahovici | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Alexandru Mihai Maru | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu |