ZÁPAS
22.12.20 | kvalifik. | Michalis Sakellaridis | Simeon Terziev | 6-3, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Grécko
15.01.01, 23 rokov
11 951 $
15.01.01, 23 rokov
11 951 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
06.10.02, 21 rokov
06.10.02, 21 rokov
Michalis Sakellaridis vs. Simeon Terziev - Vzájomné zápasy
22.12.20 | kvalifik. | Michalis Sakellaridis | Simeon Terziev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Michalis Sakellaridis form & Simeon Terziev form
Michalis Sakellaridis - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu |
Simeon Terziev - posledné zápasy
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. William Jucha | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Nari | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Cezar Gabriel Papoe | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. George Lazarov | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.22 2. kolo kval. | vs. Sicheng Li | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.12.22 kvalifik. | vs. Mikail Alimli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 4-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
22.10.22 semifinále | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.22 štvrťfinále | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Admir Kalender | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Patrik Jurina | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Fletcher Scott | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Amirhosein Kepadkho | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Vuk David Stramput | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Amir Hossein Badi | 6-2, 6-0 | detail zápasu |