Nemecko
18.07.95, 28 rokov
18.07.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
04.07.02, 21 rokov
04.07.02, 21 rokov
Michael Weindl vs. Emir Sutekin - Vzájomné zápasy
10.01.21 | 1. kolo kval. | Michael Weindl | Emir Sutekin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Michael Weindl form & Emir Sutekin form
Michael Weindl - posledné zápasy
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Peter Fajta | 6-3, 6-71, 6-73 | detail zápasu | |
10.11.21 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Ioannis Papounidis | 3-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Matthias Bachinger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Anton Stippler | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 6-73, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Calin Manda | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Emir Sutekin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
24.11.20 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Julian Lenz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Liam Gavrielides | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 7-63, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 5-7, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Mate Voros | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Anze Arh | 6-3, 3-0, Anze Arh - skreč | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Marvin Schramm | 3-2, Marvin Schramm - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 4-6, 7-65, 10-12 | detail zápasu | |
Tunisia F40 - tvrdý | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Victor Lochmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F39 - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Melik Feler | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Artem Smirnov | 6-72, 5-7 | detail zápasu |
Emir Sutekin - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Dong Ju Kim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Markus Wunder | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Yamato Sueoka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.23 kvalifik. | vs. Danilo Raicevic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.23 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 1-6, 7-5, 2-10 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Ersel Kalfaoglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Gaziantep - antuka | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. Enes Donmezer | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Andrej Tasev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 7-5, 6-75, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Anatoliy Petrenko | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-75, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 1-6 | detail zápasu |