ZÁPAS
24.10.21 | 1. kolo kval. | Michael Gloeckler | Giovanni Agostinetto | 7-67, 7-65 | M15 Selva | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Michael Gloeckler | Giovanni Agostinetto | |
1. podanie % | 61/90 (68%) | 50/80 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 46/61 (75%) | 39/50 (78%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/29 (55%) | 16/30 (53%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 25/80 (31%) | 28/90 (31%) |
Vyhrané body celkom | 87/170 (51%) | 83/170 (49%) |
Dvojchyby | 7 | 5 |
Esá | 7 | 7 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Giovanni Agostinetto | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Michael Gloeckler | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Giovanni Agostinetto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Michael Gloeckler | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Giovanni Agostinetto | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Michael Gloeckler | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Giovanni Agostinetto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Michael Gloeckler | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Giovanni Agostinetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Michael Gloeckler | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Giovanni Agostinetto | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Michael Gloeckler | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Giovanni Agostinetto | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
Michael Gloeckler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
0-1 | Giovanni Agostinetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Michael Gloeckler | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Giovanni Agostinetto | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Michael Gloeckler | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Giovanni Agostinetto | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Michael Gloeckler | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Giovanni Agostinetto | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Michael Gloeckler | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Giovanni Agostinetto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michael Gloeckler | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Giovanni Agostinetto | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Michael Gloeckler | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
Rakúsko
13.09.98, 25 rokov
13.09.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
03.05.97, 26 rokov
03.05.97, 26 rokov
Michael Gloeckler vs. Giovanni Agostinetto - Vzájomné zápasy
27.03.23 | 2. kolo kval. | Michael Gloeckler | Giovanni Agostinetto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
24.10.21 | 1. kolo kval. | Michael Gloeckler | Giovanni Agostinetto | 7-67, 7-65 | detail zápasu | M15 Selva | tvrdý I. |
Michael Gloeckler form & Giovanni Agostinetto form
Michael Gloeckler - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Jan Kumstat | 7-65, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Alan Abdullin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Walter | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Wade Hermanus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Egor Pleshivtsev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Aleksander Chayka | 3-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Espen Lagarde | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Janis Graski | - | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Austin Johnson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-4, 6-0 | detail zápasu |
Giovanni Agostinetto - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gregor Ramskogler | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 2-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Moobeen Kim | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ryuichiro Nakano | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo D'Annibale | 6-2, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 2-6, 0-1, - Giovanni Agostinetto - skreč | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Jay Trip | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Jannik Opitz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Xian Yao Zhou | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Stevan Popovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.22 2. kolo kval. | vs. Nuno Pinheiro | 7-64, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Oliver Welch | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Christian Heaney-Secord | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Agadir - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
03.05.22 2. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 7-64, 6-2 | detail zápasu |