ZÁPAS
23.09.19 | 2. kolo kval. | Michael Gloeckler | Alexander Mannapov | 6-4, 6-4 | M25+H Ricany | antuka |
ŠTATISTIKY
Rakúsko
13.09.98, 25 rokov
13.09.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
21.04.95, 29 rokov
21.04.95, 29 rokov
Michael Gloeckler vs. Alexander Mannapov - Vzájomné zápasy
23.09.19 | 2. kolo kval. | Michael Gloeckler | Alexander Mannapov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M25+H Ricany | antuka |
Michael Gloeckler form & Alexander Mannapov form
Michael Gloeckler - posledné zápasy
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Tymofii Milovanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Daniele Minighini | 6-3, 4-0, Daniele Minighini - skreč | detail zápasu | |
14.04.24 2. kolo kval. | vs. Nino Toto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Jan Kumstat | 7-65, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Alan Abdullin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Walter | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Wade Hermanus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Egor Pleshivtsev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Aleksander Chayka | 3-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Espen Lagarde | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Janis Graski | - | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Alexander Mannapov - posledné zápasy
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 6-2, 2-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. David Pichler | 2-6, 6-3, 0-3, - Alexander Mannapov - skreč | detail zápasu | |
13.04.21 1. kolo | vs. Pajo Marjanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Benito Sanchez Martinez | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-77, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Flemming Peters | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.20 1. kolo | vs. Matias Zukas | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Daniel Kossek | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Wolfschmidt | 2-6, 7-66, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Filip Krolo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Seville - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Floris Podzimek | 6-4, 6-2 | detail zápasu |