ZÁPAS
11.02.20 | 1. kolo kval. | Mert Alkaya | Robert Damian Savin | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Turecko
14.06.00, 23 rokov
11 979 $
14.06.00, 23 rokov
11 979 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
28.11.01, 22 rokov
28.11.01, 22 rokov
Mert Alkaya vs. Robert Damian Savin - Vzájomné zápasy
11.02.20 | 1. kolo kval. | Mert Alkaya | Robert Damian Savin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Mert Alkaya form & Robert Damian Savin form
Mert Alkaya - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, - Mert Alkaya - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ozan Avanoglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Drazen Petrovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Arkady Svyatov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Daniele Minighini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 3-5, Federico Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Attila Boros | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Justin Engel | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Janis Graski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Stefan Popovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Jonas Keck | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Bence Toth | 0-5, - Mert Alkaya - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Romain Faucon | 6-71, 7-67, 9-11 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tourte | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Robert Damian Savin - posledné zápasy
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Ivailo Dechev | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Matej Sabanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Alexandru Vasile Manole | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Tiberiu Tudoran | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jacopo Calvani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Tiberiu Tudoran | 7-5, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Angel Stefan Rascu | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu |