Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
23.10.02, 21 rokov
23.10.02, 21 rokov
Matvey Minin vs. Kirill Mishkin - Vzájomné zápasy
12.10.21 | kvalifik. | Matvey Minin | Kirill Mishkin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Platja | antuka |
Matvey Minin form & Kirill Mishkin form
Matvey Minin - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Kirill Mishkin - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Rui Ning Huang | 6-4, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Omar Knani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Mikhail Osipov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Manuel Plunger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Muni Ananth Mani | 6-4, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Rodriguez (ESP) | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Jaime Caldes | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Niels Visker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 1-0, Jakub Wojcik - skreč | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Tom Pisane | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Andre Filep | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 7-63, 6-73, 9-11 | detail zápasu |