Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
17.06.98, 25 rokov
11 748 $
17.06.98, 25 rokov
11 748 $
Matvey Minin vs. Alexander Ovcharov - Vzájomné zápasy
10.04.19 | kvalifik. | Matvey Minin | Alexander Ovcharov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Shymkent | antuka |
Matvey Minin form & Alexander Ovcharov form
Matvey Minin - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Alexander Ovcharov - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | detail zápasu |