ZÁPAS
15.08.21 | 1. kolo kval. | Mattia Ghedin | Nicolo Toffanin | 6-1, 7-66 | M15 Warmbad | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
07.02.02, 22 rokov
07.02.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
08.03.03, 21 rokov
08.03.03, 21 rokov
Mattia Ghedin vs. Nicolo Toffanin - Vzájomné zápasy
15.08.21 | 1. kolo kval. | Mattia Ghedin | Nicolo Toffanin | 6-1, 7-66 | detail zápasu | M15 Warmbad | antuka |
Mattia Ghedin form & Nicolo Toffanin form
Mattia Ghedin - posledné zápasy
Vicenza Challenger - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Mirko Lagasio | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Tamerlan Azizov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Fitzgerald | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Julius Ratt | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-1, 7-66 | detail zápasu |
Nicolo Toffanin - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
26.03.24 2. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Tischner | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 7-64, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Guido Diaz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
12.03.24 2. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Brian Lempert | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tymur Bieldiugin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Emanuel Navarro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Mark Kaufman | 6-1, 5-0, Mark Kaufman - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 kvalifik. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Derin Can Atacan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Erwin Troebinger | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Martinovic | Mateo Martinovic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Patrik Jurina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Cattolica - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jenicek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Adam Krischke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
17.05.23 2. kolo kval. | vs. Corey Gaal | 5-7, 4-6 | detail zápasu |