ZÁPAS
29.06.22 | 1. kolo | Matthew Dellavedova | Philip Florig | 6-4, 5-7, 6-2 | M15 Bern | antuka |
ŠTATISTIKY
Matthew Dellavedova | Philip Florig | |
1. podanie % | 63/92 (68%) | 55/108 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/63 (59%) | 34/55 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/29 (59%) | 23/53 (43%) |
Vyhrané break-bally | 7/18 (39%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 51/108 (47%) | 38/92 (41%) |
Vyhrané body celkom | 105/200 (53%) | 95/200 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Philip Florig | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Philip Florig | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Matthew Dellavedova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Philip Florig | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matthew Dellavedova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Philip Florig | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matthew Dellavedova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Philip Florig | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matthew Dellavedova | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Philip Florig | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matthew Dellavedova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Matthew Dellavedova vs. Philip Florig - Vzájomné zápasy
29.06.22 | 1. kolo | Matthew Dellavedova | Philip Florig | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | M15 Bern | antuka |
Matthew Dellavedova form & Philip Florig form
Matthew Dellavedova - posledné zápasy
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Finn Bass | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
11.04.24 štvrťfinále | vs. Yshai Oliel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.24 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-3, - Matthew Dellavedova - skreč | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Keegan Smith | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. James McCabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
23.12.23 finále | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Jack Loutit | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 štvrťfinále | vs. Isaac Becroft | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diego Quispe-Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
16.12.23 finále | vs. Matt Kuhar | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 semifinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Philip Florig - posledné zápasy
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 2-6, 1-3, - Philip Florig - skreč | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Henrique Rocha | 6-76, - Philip Florig - skreč | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. John Hallquist Lithen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Compagnucci | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Daniel Paty | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Arthur Nagel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Facundo Yunis | 6-77, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Facundo Yunis | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
25.05.23 štvrťfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Deney Wassermann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 3-6 | detail zápasu |