ZÁPAS
25.05.23 | 2. kolo | Matthew Dellavedova | Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 5-7, 6-2 | M15 Kursumlijska | antuka |
ŠTATISTIKY
Matthew Dellavedova | Luciano Emanuel Ambrogi | |
1. podanie % | 58/82 (71%) | 83/114 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/58 (67%) | 50/83 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/24 (63%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/16 (31%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 51/114 (45%) | 28/82 (34%) |
Vyhrané body celkom | 105/196 (54%) | 91/196 (46%) |
Dvojchyby | ||
Esá | 2 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Matthew Dellavedova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Luciano Emanuel Ambrogi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Luciano Emanuel Ambrogi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Matthew Dellavedova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Luciano Emanuel Ambrogi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Luciano Emanuel Ambrogi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Luciano Emanuel Ambrogi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Matthew Dellavedova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Luciano Emanuel Ambrogi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Luciano Emanuel Ambrogi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Luciano Emanuel Ambrogi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Luciano Emanuel Ambrogi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matthew Dellavedova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Luciano Emanuel Ambrogi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Luciano Emanuel Ambrogi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Matthew Dellavedova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Luciano Emanuel Ambrogi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Luciano Emanuel Ambrogi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Luciano Emanuel Ambrogi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Luciano Emanuel Ambrogi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Matthew Dellavedova vs. Luciano Emanuel Ambrogi - Vzájomné zápasy
25.05.23 | 2. kolo | Matthew Dellavedova | Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | M15 Kursumlijska | antuka |
Matthew Dellavedova form & Luciano Emanuel Ambrogi form
Matthew Dellavedova - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
11.04.24 štvrťfinále | vs. Yshai Oliel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.24 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-3, - Matthew Dellavedova - skreč | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Keegan Smith | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. James McCabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
23.12.23 finále | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Jack Loutit | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 štvrťfinále | vs. Isaac Becroft | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diego Quispe-Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
16.12.23 finále | vs. Matt Kuhar | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 semifinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Emile Hudd | 6-1, 7-65 | detail zápasu |
Luciano Emanuel Ambrogi - posledné zápasy
San Miguel - antuka | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bragado - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Romeo Arcuschin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bragado - antuka | ||||
31.03.24 finále | vs. Lautaro Midon | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.24 semifinále | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.24 štvrťfinále | vs. Luciano Carraro | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Mariano Kestelboim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 6-1, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 štvrťfinále | vs. Lautaro Midon | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 štvrťfinále | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.23 2. kolo | vs. Segundo Goity Zapico | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Ignacio Buse | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Matias Franco Descotte | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |