ZÁPAS
19.08.21 | 2. kolo | Matteo Donati | Franco Ribero | 6-1, 6-1 | M15 Warmbad | antuka |
ŠTATISTIKY
Matteo Donati | Franco Ribero | |
1. podanie % | 32/39 (82%) | 45/59 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/32 (72%) | 20/45 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/7 (100%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 33/59 (56%) | 9/39 (23%) |
Vyhrané body celkom | 63/98 (64%) | 35/98 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Franco Ribero | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matteo Donati | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Franco Ribero | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matteo Donati | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Franco Ribero | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Matteo Donati | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Franco Ribero | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Matteo Donati | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Franco Ribero | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matteo Donati | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Franco Ribero | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matteo Donati | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Franco Ribero | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matteo Donati | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
09.09.99, 24 rokov
09.09.99, 24 rokov
Matteo Donati vs. Franco Ribero - Vzájomné zápasy
19.08.21 | 2. kolo | Matteo Donati | Franco Ribero | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Warmbad | antuka |
Matteo Donati form & Franco Ribero form
Matteo Donati - posledné zápasy
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Denis Petak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
07.08.22 finále | vs. Corentin Denolly | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.22 semifinále | vs. Max Houkes | 6-4, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
05.08.22 štvrťfinále | vs. Pavel Nejedly | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. Stefano Battaglino | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Marko Andrejic | 6-1, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Innsbruck - antuka | ||||
23.07.22 semifinále | vs. Max Houkes | 6-3, 1-6, 0-1, - Matteo Donati - skreč | detail zápasu | |
22.07.22 štvrťfinále | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
21.07.22 2. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Michael Gloeckler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 7-5, 1-3, - Matteo Donati - skreč | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 1-3, - Matteo Donati - skreč | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Arthur Fils | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Evan Zhu | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
04.05.22 2. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.05.22 kvalifik. | vs. Max Purcell | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Matthias Bachinger | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Franco Ribero - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Lautaro Midon | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
23.03.24 štvrťfinále | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Rocco Valente | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Damian Frutos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 štvrťfinále | vs. Bruno Fernandez | 6-4, 1-0, Bruno Fernandez - skreč | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 1. kolo | vs. Dario Acosta | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Alexander Stater | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Joel Angel Lucero | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Lucio Ratti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Federico Olivera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Rocco Mariani | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. John Hallquist Lithen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Norman - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Kristof Minarik | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Joseph Bishop | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Joel Angel Lucero | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Santiago Bramajo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Elbert Barr | 6-1, 6-1 | detail zápasu |