ZÁPAS
21.07.18 | 1. kolo kval. | Mats Hermans | Giovanni Agostinetto | 6-1, 6-4 | Lithuania F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Holandsko
06.04.96, 27 rokov
33 666 $
06.04.96, 27 rokov
33 666 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
03.05.97, 26 rokov
03.05.97, 26 rokov
Mats Hermans vs. Giovanni Agostinetto - Vzájomné zápasy
08.03.21 | 1. kolo kval. | Giovanni Agostinetto | Mats Hermans | 4-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | M25 Trimbach | koberec |
21.07.18 | 1. kolo kval. | Mats Hermans | Giovanni Agostinetto | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Lithuania F1 | antuka |
Mats Hermans form & Giovanni Agostinetto form
Mats Hermans - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Niccolo Catini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mike Loccisano | Mike Loccisano - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.22 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.22 kvalifik. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
21.08.22 2. kolo kval. | vs. Tomi Van Den Ham | 2-6, 3-3, - Mats Hermans - skreč | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Aaron James Williams | 7-5, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 6-0, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Lars Johann | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Basaran Simsek | - | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Calin Manda | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-64, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Mate Voros | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 7-62, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Togan Makzume | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-62, 6-4 | detail zápasu |
Giovanni Agostinetto - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gregor Ramskogler | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 2-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Moobeen Kim | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ryuichiro Nakano | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo D'Annibale | 6-2, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 2-6, 0-1, - Giovanni Agostinetto - skreč | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Jay Trip | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Jannik Opitz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Xian Yao Zhou | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Stevan Popovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Oliver Welch | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
23.10.22 2. kolo kval. | vs. Nuno Pinheiro | 7-64, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Christian Heaney-Secord | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Agadir - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
03.05.22 2. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 7-64, 6-2 | detail zápasu |