ZÁPAS
22.07.19 | 1. kolo kval. | Mats Hermans | Egor Noskin | 6-2, 4-6, 10-7 | M15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Holandsko
06.04.96, 27 rokov
33 666 $
06.04.96, 27 rokov
33 666 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.05.00, 23 rokov
09.05.00, 23 rokov
Mats Hermans vs. Egor Noskin - Vzájomné zápasy
22.07.19 | 1. kolo kval. | Mats Hermans | Egor Noskin | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Mats Hermans form & Egor Noskin form
Mats Hermans - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Niccolo Catini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mike Loccisano | Mike Loccisano - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.22 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.22 kvalifik. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
21.08.22 2. kolo kval. | vs. Tomi Van Den Ham | 2-6, 3-3, - Mats Hermans - skreč | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Aaron James Williams | 7-5, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 6-0, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Lars Johann | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Basaran Simsek | - | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Calin Manda | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-64, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Mate Voros | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 7-62, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Togan Makzume | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-62, 6-4 | detail zápasu |
Egor Noskin - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 7-5, 6-74, 8-10 | detail zápasu | |
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Christian Teszari | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-2, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ust - tvrdý | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Andrey Nelich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Sidharth Rawat | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 0-3, - Egor Noskin - skreč | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Alexander Stepin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 4-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Eduardo Morais | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ryan Goetz | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Almada - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Fabio Coelho | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Luigi Castelletti | 6-76, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Dusan Milanovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu |