ZÁPAS
09.11.20 | 1. kolo kval. | Mathys Erhard | David Jorda Sanchis | 6-0, 6-2 | M15 Valldoreix | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mathys Erhard vs. David Jorda Sanchis - Vzájomné zápasy
09.11.20 | 1. kolo kval. | Mathys Erhard | David Jorda Sanchis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Valldoreix | antuka |
Mathys Erhard form & David Jorda Sanchis form
Mathys Erhard - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Giacomini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Gerald Melzer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Nikita Naskidashvili | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 5-7, 2-4, - Mathys Erhard - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Clement Tabur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 štvrťfinále | vs. Gerald Melzer | 4-6, 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Stefan Popovic | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Elmer Moller | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Hibiki Arimoto | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Guido Ivan Justo | - | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Filippo Mazzola | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Felix Gill | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Ryan Nijboer | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
David Jorda Sanchis - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detail zápasu |