Maďarsko
06.03.00, 24 rokov
06.03.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
21.08.95, 28 rokov
10 765 $
21.08.95, 28 rokov
10 765 $
Mate Voros vs. Yvo Panak - Vzájomné zápasy
26.08.19 | 2. kolo kval. | Mate Voros | Yvo Panak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Gyor | antuka |
Mate Voros form & Yvo Panak form
Mate Voros - posledné zápasy
M15 Prijedor - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Sebastian Gima | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 5-7, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
02.03.21 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.20 kvalifik. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | - | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Lynn Max Kempen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Mate Valkusz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Michael Weindl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Lars Johann | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 7-65, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Yvo Panak - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 7-65, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Heinonen | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Rob Van Den Berg | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Toprak Avcibasi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Iannis Miletich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 7-63, 6-710 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Rik Muller | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-5, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Joris Moret | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cian Maguire | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Amaury Raynel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-63, 7-5 | detail zápasu |