ZÁPAS
17.05.21 | 2. kolo kval. | Martin Krumich | Lucas Bouquet | 6-2, 3-6, 12-10 | M25 Jablonec | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Martin Krumich vs. Lucas Bouquet - Vzájomné zápasy
17.05.21 | 2. kolo kval. | Martin Krumich | Lucas Bouquet | 6-2, 3-6, 12-10 | detail zápasu | M25 Jablonec | antuka |
Martin Krumich form & Lucas Bouquet form
Martin Krumich - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Rafael Jodar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Yanaki Milev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | - | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-1, Viacheslav Bielinskyi - skreč | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Christopher Bulus | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
15.10.23 finále | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-74, 7-64 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Eric Vanshelboim | Eric Vanshelboim - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Clement Tabur | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-0, Sandro Kopp - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Louis Wessels | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Dominik Recek | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Louis Wessels | 6-73, 2-6 | detail zápasu |
Lucas Bouquet - posledné zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Alvaro Bueno Gil | 6-4, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-3, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Jaycer Lyeons | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kelsey Stevenson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. David Prasievi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Michael Bassem Sobhy | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 kvalifik. | vs. Joseph Phillips | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. William Jucha | 4-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu |