ZÁPAS
19.09.22 | 2. kolo kval. | Mark Wallner | Bang Shuo Yin | 6-4, 0-6, 11-9 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Nemecko
20.07.99, 24 rokov
13 398 $
20.07.99, 24 rokov
13 398 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Mark Wallner vs. Bang Shuo Yin - Vzájomné zápasy
19.09.22 | 2. kolo kval. | Mark Wallner | Bang Shuo Yin | 6-4, 0-6, 11-9 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Mark Wallner form & Bang Shuo Yin form
Mark Wallner - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Filip Apltauer | 6-74, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Federico Bove | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Yanick Schneider | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Mae Malige | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Esquici | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Phil Exner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 1-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Adam Panaras | 5-7, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Faure | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Cyril Respaut | 6-74, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Julien Dando | 6-74, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Hugo Pierre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Raphael Vaksmann | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Hugo Pierre | 6-75, 6-4, 13-11 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Soares | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Johan Sionneau | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Bang Shuo Yin - posledné zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Dhruv Hirpara | 6-72, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikola Basic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Yashvardhan Singh | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Woobin Shin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Abel Forger | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-73, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 7-5, 3-4, Kasidit Samrej - skreč | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Yan Bai | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yanjie Zheng | 7-5, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Xirui Liu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Justin Barki | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Young Seok Kim | 6-3, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Shan-Yuan Ou | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Matyas Fuele | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Yi Jui Lo | 6-2, 6-4 | detail zápasu |