ZÁPAS
13.04.21 | kvalifik. | Mark Tryakshin | Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | M15 Shymkent | antuka |
ŠTATISTIKY
Mark Tryakshin | Oleg Syrovatskiy | |
1. podanie % | 47/64 (73%) | 38/57 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/47 (68%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/17 (47%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/57 (56%) | 24/64 (38%) |
Vyhrané body celkom | 72/121 (60%) | 49/121 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Mark Tryakshin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oleg Syrovatskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mark Tryakshin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Oleg Syrovatskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mark Tryakshin | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Oleg Syrovatskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Mark Tryakshin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oleg Syrovatskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mark Tryakshin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Oleg Syrovatskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mark Tryakshin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Oleg Syrovatskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mark Tryakshin | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Oleg Syrovatskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
Uzbekist
26.07.01, 22 rokov
26.07.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
23.07.03, 20 rokov
23.07.03, 20 rokov
Mark Tryakshin vs. Oleg Syrovatskiy - Vzájomné zápasy
13.04.21 | kvalifik. | Mark Tryakshin | Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Mark Tryakshin form & Oleg Syrovatskiy form
Mark Tryakshin - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Antonio Campo | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Roman Konovalov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Sidorov | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Can Zorlu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Jonathan Mridha | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Burak Bilgin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Roman Nashatyrkin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Aleksei Abazov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Artur Khairutdinov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Maxim Krapivin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Oleg Syrovatskiy - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Aristarkh Safonov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Nishith Naveen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Paul Ender | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Daniele Rapagnetta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Mao | 3-2, Nathan Mao - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Theo Herrmann | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Leon Giorgi Sarishvili | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Majun Li | 7-62, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Piotr Pawlak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 4-6, 2-6 | detail zápasu |