ZÁPAS
08.01.23 | 1. kolo kval. | Mark Lajal | Alibek Kachmazov | 6-2, 6-4 | Oeiras 2 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Mark Lajal | Alibek Kachmazov | |
1. podanie % | 45/59 (76%) | 30/51 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/45 (76%) | 18/30 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/14 (36%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 26/51 (51%) | 20/59 (34%) |
Vyhrané body celkom | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alibek Kachmazov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mark Lajal | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alibek Kachmazov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mark Lajal | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alibek Kachmazov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mark Lajal | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Alibek Kachmazov | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mark Lajal | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alibek Kachmazov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mark Lajal | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alibek Kachmazov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mark Lajal | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Alibek Kachmazov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mark Lajal | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Alibek Kachmazov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mark Lajal | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Alibek Kachmazov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Mark Lajal | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mark Lajal vs. Alibek Kachmazov - Vzájomné zápasy
08.01.23 | 1. kolo kval. | Mark Lajal | Alibek Kachmazov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Oeiras 2 | tvrdý I. |
Mark Lajal form & Alibek Kachmazov form
Mark Lajal - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 2-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Michael Geerts | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 6-4, 4-1, Mattia Bellucci - skreč | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 1-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. David Goffin | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-712, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Arthur Fils | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 6-1, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alfredo Perez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Alexander Cozbinov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Alibek Kachmazov - posledné zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Adrien Gobat | Adrien Gobat - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Hugo Soares | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 1-4, - Alibek Kachmazov - skreč | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 7-64, 3-6, 0-1, - Alibek Kachmazov - skreč | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Michael Geerts | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. David Goffin | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Radu Albot | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 6-4, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-71, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Marc Polmans | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
27.09.23 kvalifik. | vs. Damir Dzumhur | 7-64, 7-68 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 6-2, 6-4 | detail zápasu |