ZÁPAS
17.04.22 | 1. kolo kval. | Marco Mania | Benjamin Denis Alarcon | 6-1, 6-1 | M15 Cairo | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
15.02.02, 22 rokov
15.02.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
10.12.99, 24 rokov
10.12.99, 24 rokov
Marco Mania vs. Benjamin Denis Alarcon - Vzájomné zápasy
17.04.22 | 1. kolo kval. | Marco Mania | Benjamin Denis Alarcon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Marco Mania form & Benjamin Denis Alarcon form
Marco Mania - posledné zápasy
M15 Casablanca - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Benyahia | 7-64, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Manuel Mazza | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Richard Biagiotti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Kai Lemstra | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Adham Aly | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
22.03.22 2. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 7-67, 11-9 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Henry Salonen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Samir Hamza Reguig | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Dmytrii Ierokhin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Myroslav Bondar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Samet Ismail Mermer | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Admir Kalender | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Noah Schlagenhauf | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Adelchi Virgili | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Loic Cloes | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Rudy | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Amr Elsayed | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Benjamin Denis Alarcon - posledné zápasy
M15 Punta - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
13.03.24 kvalifik. | vs. Tobia Grandinetti | 1-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
12.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Garrone | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Dadino | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ramiro Amarilla | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
12.11.23 2. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Tobias Sonne | 6-1, 4-1, Tobias Sonne - skreč | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 2-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Agustin Galera | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitor Leal | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikos Lehmann | 2-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Faigenbaum | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Dante Pagani | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Karol Filar | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Robert Paul Betuker | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 3-6, 7-65, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
13.04.23 1. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 2-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.23 2. kolo kval. | vs. Franco Marini | 6-4, 6-79, 10-8 | detail zápasu |