ZÁPAS
21.03.21 | 1. kolo kval. | Marco Bortolotti | Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-3 | Zadar Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Marco Bortolotti | Vlad Victor Cornea | |
1. podanie % | 39/51 (76%) | 20/47 (43%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/39 (64%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/12 (58%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 29/47 (62%) | 19/51 (37%) |
Vyhrané body celkom | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marco Bortolotti | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0 | ||
Marco Bortolotti | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0 | ||
Marco Bortolotti | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Marco Bortolotti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marco Bortolotti | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Marco Bortolotti | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Marco Bortolotti | 3-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-3 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marco Bortolotti | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marco Bortolotti vs. Vlad Victor Cornea - Vzájomné zápasy
21.03.21 | 1. kolo kval. | Marco Bortolotti | Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Zadar Challenger | antuka |
Marco Bortolotti form & Vlad Victor Cornea form
Marco Bortolotti - posledné zápasy
Oeiras 2 - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Aldin Setkic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
05.08.21 štvrťfinále | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.21 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Biella 7 - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
11.05.21 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.21 kvalifik. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.21 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.21 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
28.11.20 semifinále | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.20 štvrťfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.20 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.20 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 7-63, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
17.11.20 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
12.11.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Parma Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.20 1. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Vlad Victor Cornea - posledné zápasy
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - skreč | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - skreč | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Napoli Challenger - antuka | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | detail zápasu |