Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
28.12.00, 23 rokov
28.12.00, 23 rokov
Marcelo Zormann vs. David Puig Molina - Vzájomné zápasy
29.05.22 | 1. kolo kval. | Marcelo Zormann | David Puig Molina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M25 La | antuka |
Marcelo Zormann form & David Puig Molina form
Marcelo Zormann - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 2-3, - Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-4, - Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Gomez | 3-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 6-4, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Dmitry Popko | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | - | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Vina del - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Lopez San Martin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vacaria - antuka | ||||
02.12.22 štvrťfinále | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25+H Lajeado - antuka | ||||
27.11.22 finále | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.22 semifinále | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.22 štvrťfinále | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
David Puig Molina - posledné zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Kilian Martinez | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 7-5, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Joshua Leon-Nestler | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 7-5, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Bueno Gil | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Luigi Castelletti | 6-4, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nico Rating | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Lavizzari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Dino Molokova Ferreira | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Eric Maestre Gomez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Henrique Rocha | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Bueno Gil | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Philipp Pavlenko | 5-7, 0-6 | detail zápasu |