ZÁPAS
01.10.19 | 1. kolo | Tomas Barrios Vera | Issei Okamura | 6-4, 6-4 | M25 Brisbane | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Tomas Barrios Vera | Issei Okamura | |
1. podanie % | 38/62 (61%) | 49/80 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/38 (63%) | 28/49 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/24 (63%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/15 (27%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/80 (48%) | 23/62 (37%) |
Vyhrané body celkom | 77/142 (54%) | 65/142 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Tomas Barrios Vera | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Issei Okamura | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tomas Barrios Vera | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Issei Okamura | |
Tomas Barrios Vera | 4-2 | |
4-3 | Issei Okamura | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tomas Barrios Vera | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Issei Okamura | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Tomas Barrios Vera | 0-0 | |
0-1 | Issei Okamura | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Tomas Barrios Vera | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-2 | Issei Okamura | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Tomas Barrios Vera | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Issei Okamura | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tomas Barrios Vera | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Issei Okamura | |
0-0 | ||
Tomas Barrios Vera | 4-4 | |
5-4 | Issei Okamura | |
0-0, 15-0, 30-30, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tomas Barrios Vera vs. Issei Okamura - Vzájomné zápasy
01.10.19 | 1. kolo | Tomas Barrios Vera | Issei Okamura | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M25 Brisbane | tvrdý |
Tomas Barrios Vera form & Issei Okamura form
Tomas Barrios Vera - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Matias Soto | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Aidan Mayo | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Matias Soto | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
18.11.23 štvrťfinále | vs. Hugo Dellien | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
19.10.23 štvrťfinále | vs. Mariano Navone | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Renzo Olivo | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Issei Okamura - posledné zápasy
M15 Kashiwa - tvrdý | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Koki Matsuda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yudai Umeoka | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kodai Sasaki | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Cooper Errey | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ali Habib | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Alberto Lim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Vivek Kolluru | 6-1, 1-0, Vivek Kolluru - skreč | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Jay Dylan Hara Friend | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Niklas Schell | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ali Alshati | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Brandon Walkin | 7-63, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mason Naumovski | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sora Fukuda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Seiya Nakanishi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Iori Yoshida | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 1-5, - Issei Okamura - skreč | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Amit Vales | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |