ZÁPAS
21.04.23 | štvrťfinále | Tomas Barrios Vera | Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 7-64 | Florianopolis Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Tomas Barrios Vera | Genaro Alberto Olivieri | |
1. podanie % | 46/69 (67%) | 45/84 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/46 (67%) | 28/45 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/23 (61%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/13 (31%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 38/84 (45%) | 24/69 (35%) |
Vyhrané body celkom | 83/153 (54%) | 70/153 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 2 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Tomas Barrios Vera | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tomas Barrios Vera | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tomas Barrios Vera | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tomas Barrios Vera | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tomas Barrios Vera | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Genaro Alberto Olivieri | |
Tomas Barrios Vera | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tomas Barrios Vera | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tomas Barrios Vera | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tomas Barrios Vera | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tomas Barrios Vera | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tomas Barrios Vera | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tomas Barrios Vera vs. Genaro Alberto Olivieri - Vzájomné zápasy
21.04.23 | štvrťfinále | Tomas Barrios Vera | Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 7-64 | detail zápasu | Florianopolis Challenger | antuka |
04.06.22 | semifinále | Tomas Barrios Vera | Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Poznan Challenger | antuka |
07.02.20 | štvrťfinále | Tomas Barrios Vera | Genaro Alberto Olivieri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M25 Lima | antuka |
17.01.18 | 1. kolo | Tomas Barrios Vera | Genaro Alberto Olivieri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | USA F4 | antuka |
08.12.16 | štvrťfinále | Genaro Alberto Olivieri | Tomas Barrios Vera | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Chile F6 | antuka |
Tomas Barrios Vera form & Genaro Alberto Olivieri form
Tomas Barrios Vera - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Matias Soto | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
18.11.23 štvrťfinále | vs. Hugo Dellien | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
19.10.23 štvrťfinále | vs. Mariano Navone | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Renzo Olivo | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emilio Nava | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Genaro Alberto Olivieri - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 semifinále | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | detail zápasu |