ZÁPAS
07.10.22 | štvrťfinále | Marcello Serafini | Alec Deckers | 6-3, 6-4 | M15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Marcello Serafini | Alec Deckers | |
1. podanie % | 39/55 (71%) | 34/51 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/39 (82%) | 28/34 (82%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/16 (63%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané body z returnu | 16/51 (31%) | 13/55 (24%) |
Vyhrané body celkom | 58/106 (55%) | 48/106 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 8 | 10 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Marcello Serafini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alec Deckers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Marcello Serafini | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Marcello Serafini | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marcello Serafini | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Alec Deckers | |
0-0, 0-30 | ||
Marcello Serafini | 5-3 | |
0-0, 30-0, 0-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Marcello Serafini | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
Marcello Serafini | 0-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Alec Deckers | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marcello Serafini | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marcello Serafini | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30 | ||
Marcello Serafini | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Alec Deckers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marcello Serafini | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marcello Serafini vs. Alec Deckers - Vzájomné zápasy
07.10.22 | štvrťfinále | Marcello Serafini | Alec Deckers | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Marcello Serafini form & Alec Deckers form
Marcello Serafini - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Milan Markovits | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Adrien Berrut | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Bouquier | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Leonardo Malgaroli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Antoine Hoang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Neil Oberleitner | 6-77, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nicola Rispoli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Hamish Stewart | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Millen Hurrion | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-76, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. James Davis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
14.10.23 finále | vs. Salvatore Caruso | 7-64, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.23 semifinále | vs. Gabriele Pennaforti | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 štvrťfinále | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 3-0, Federico Iannaccone - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 štvrťfinále | vs. Gabriele Piraino | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
Alec Deckers - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Ofek Shimanov | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Marvin Moeller | - Alec Deckers - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Luke Simkiss | 4-6, 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-73, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Marvin Moeller | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Preston Brown | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Alessio Basile | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Elmer Moller | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. August Holmgren | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
28.07.23 štvrťfinále | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Luke Simkiss | 6-76, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-2 | detail zápasu |