ZÁPAS
30.08.16 | 1. kolo | Marat Deviatiarov | Alexander Ovcharov | 6-74, 7-64, 6-3 | Russia F7 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Marat Deviatiarov | Alexander Ovcharov | |
1. podanie % | 79/116 (68%) | 88/118 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 60/79 (76%) | 52/88 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/37 (49%) | 19/30 (63%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 47/118 (40%) | 38/116 (33%) |
Vyhrané body celkom | 125/234 (53%) | 109/234 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
17.06.98, 25 rokov
11 748 $
17.06.98, 25 rokov
11 748 $
Marat Deviatiarov vs. Alexander Ovcharov - Vzájomné zápasy
30.08.16 | 1. kolo | Marat Deviatiarov | Alexander Ovcharov | 6-74, 7-64, 6-3 | detail zápasu | Russia F7 | tvrdý I. |
Marat Deviatiarov form & Alexander Ovcharov form
Marat Deviatiarov - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.22 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
23.12.21 2. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
22.12.21 1. kolo | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.21 štvrťfinále | vs. Lucas Krainer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Takashi Saito | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
04.06.21 2. kolo | vs. Martins Podzus | - | detail zápasu | |
03.06.21 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Marek Gengel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Justin Roberts | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
07.05.21 štvrťfinále | vs. Felix Corwin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.21 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.05.21 1. kolo | vs. Roee Benya | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 6-72, 7-62, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.21 1. kolo | vs. Babji Siva Atturu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Alexander Stepin | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Alexander Ovcharov - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | detail zápasu |