Slovinsko
31.01.04, 20 rokov
31.01.04, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
25.12.02, 21 rokov
25.12.02, 21 rokov
Maj Premzl vs. Aldin Jasarevic - Vzájomné zápasy
05.06.22 | 1. kolo kval. | Maj Premzl | Aldin Jasarevic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Sarajevo | antuka |
Maj Premzl form & Aldin Jasarevic form
Maj Premzl - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gallo | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Gal Emersic Potocnik | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
20.04.23 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Piotr Matuszewski | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-3, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Benedikt Henning | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Victorio Marquiselli | 6-4, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benedikt Henning | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Mark Havlicek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
08.09.22 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Jan Dimitrijevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Tino Kovacic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-4, Frane Nincevic - skreč | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Aldin Jasarevic - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacques-Kai Inoue | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Matej Djokic | 5-7, 2-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Matej Gracanin | 0-6, 7-64, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Lazic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Davide Galvanin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Corey Gaal | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Roko Kacer | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Al - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Seydina Andre | 0-6, 0-2, - Aldin Jasarevic - skreč | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Fadi Wadie | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Orlando Luz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Thomas Zych | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Mahdi Behboodi | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.03.20 2. kolo kval. | vs. Hao Yuan Ng | 4-6, 0-6 | detail zápasu |