ZÁPAS
20.03.22 | 1. kolo kval. | Maik Steiner | Aleksandar Mihailovic | 6-3, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
21.08.02, 21 rokov
21.08.02, 21 rokov
Maik Steiner vs. Aleksandar Mihailovic - Vzájomné zápasy
20.03.22 | 1. kolo kval. | Maik Steiner | Aleksandar Mihailovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Maik Steiner form & Aleksandar Mihailovic form
Maik Steiner - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jack Loge | 2-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Nikita Ianin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lerdchai Ronnarong | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Sander Jong | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Chen-Yu Lu | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Congsup Congcar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Julian Desousa | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Moritz Hoffmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Hanu Patel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Emilien Demanet | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emilien Demanet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Aleksandar Mihailovic - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 kvalifik. | vs. Nikola Basic | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Vidunov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 5-7, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Enrique Bogo | 6-74, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Renlong Pang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Sami Shokralla | 6-0, Thomas Sami Shokralla - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Vujic | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Mineo | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 4-6, 6-4, 17-15 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 6-0, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Mwendwa Mbithi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ognjen Belic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Carboni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Yile Li | 1-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mal Agushi | 6-4, 6-1 | detail zápasu |