Slovinsko
08.04.04, 19 rokov
08.04.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
17.12.98, 25 rokov
17.12.98, 25 rokov
Lun Obrul vs. Igor Dudun - Vzájomné zápasy
15.05.23 | 1. kolo kval. | Lun Obrul | Igor Dudun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Krsko | antuka |
04.09.22 | 1. kolo kval. | Lun Obrul | Igor Dudun | 6-0, 3-1, Igor Dudun - skreč | detail zápasu | M25 Maribor | antuka |
Lun Obrul form & Igor Dudun form
Lun Obrul - posledné zápasy
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Roko Horvat | 5-7, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
17.05.23 kvalifik. | vs. Jaka Protic Zakelj | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Mustafa Dustov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Gordan Fran Mileusnic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-0, 3-1, Igor Dudun - skreč | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Tim Heger | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | 6-0, 3-0, Jan Osusky - skreč | detail zápasu | |
M25 Radomlje - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Eric Morris | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Velenje - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Igor Dudun - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 6-2, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Dinis Silva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Leyton Rivera | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Ryan James Storrie | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Salman Alhassani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mousa Alkotop | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Matas Vasiliauskas | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Philibert | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Snoussi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Noa Vukadin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Mattia Bernardi | 4-6, 0-3, - Igor Dudun - skreč | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Corey Gaal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Matic Hribar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Nikola Basic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Alessio Tramontin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Zsombor Velcz | 1-5, - Igor Dudun - skreč | detail zápasu |