INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lucas Krainer vs. Tim Handel - Vzájomné zápasy
23.08.20 | 1. kolo kval. | Lucas Krainer | Tim Handel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Anif | antuka |
Lucas Krainer form & Tim Handel form
Lucas Krainer - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 2-3, - Lucas Krainer - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.23 štvrťfinále | vs. Sergey Fomin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.01.23 semifinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.23 štvrťfinále | vs. Amr Elsayed | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Mohamad Gomaa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.22 semifinále | vs. Jakub Mensik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.22 štvrťfinále | vs. Ilia Simakin | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.22 semifinále | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.22 štvrťfinále | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Enzo Frances Tessari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.22 štvrťfinále | vs. Terence Atmane | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 5-6, - Lucas Krainer - skreč | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 3-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-0, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-74 | detail zápasu |
Tim Handel - posledné zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tristan Berard | 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu |