ZÁPAS
07.08.22 | 1. kolo kval. | Lucas Gerch | John Sperle | 7-5, 6-2 | Meerbusch Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Lucas Gerch | John Sperle | |
1. podanie % | 28/49 (57%) | 60/81 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/28 (86%) | 31/60 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/21 (62%) | 11/21 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/16 (25%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 39/81 (48%) | 12/49 (24%) |
Vyhrané body celkom | 76/130 (58%) | 54/130 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | John Sperle | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Gerch | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | John Sperle | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Lucas Gerch | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | John Sperle | |
0-0, 15-0 | ||
Lucas Gerch | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | John Sperle | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Gerch | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | John Sperle | |
0-0 | ||
Lucas Gerch | 4-5 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | John Sperle | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Lucas Gerch | 6-5 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | John Sperle | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Gerch | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | John Sperle | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lucas Gerch | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | John Sperle | |
0-0, 30-0 | ||
Lucas Gerch | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
4-2 | John Sperle | |
0-0 | ||
Lucas Gerch | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lucas Gerch vs. John Sperle - Vzájomné zápasy
07.08.22 | 1. kolo kval. | Lucas Gerch | John Sperle | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Meerbusch Challenger | antuka |
Lucas Gerch form & John Sperle form
Lucas Gerch - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Stefan Palosi | 7-61, 7-65 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Manuel Lazic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Miljan Zekic | 4-0, Miljan Zekic - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Patrick Brady | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Noah Rubin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | - | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 7-65, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
John Sperle - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Justin Engel | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 7-5, 4-1, Alan Bojarski - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Marc Ros Mesas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 0-1, - John Sperle - skreč | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Seungmin Park | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Alberto Bronzetti | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-0, 6-0 | detail zápasu |