INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lucas Gerch vs. Filippo Speziali - Vzájomné zápasy
01.10.18 | 2. kolo kval. | Lucas Gerch | Filippo Speziali | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Turkey F30 | antuka |
Lucas Gerch form & Filippo Speziali form
Lucas Gerch - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Stefan Palosi | 7-61, 7-65 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Manuel Lazic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Miljan Zekic | 4-0, Miljan Zekic - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Patrick Brady | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Noah Rubin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | - | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 7-65, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Filippo Speziali - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Federico Bondioli | 2-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Penasa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Giacomo Revelli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 0-1, - Filippo Speziali - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Davide Galoppini | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Mazzola | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Peter Heller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
03.08.23 štvrťfinále | vs. Alex Barrena | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Cristian Campese | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Marco Miceli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-5, 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
17.06.23 štvrťfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 7-61 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Filiberto Fumagalli | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu |