ZÁPAS
13.01.21 | 1. kolo | Lucas Catarina | Timofey Skatov | 6-3, 6-2 | M15 Manacor | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lucas Catarina | Timofey Skatov | |
1. podanie % | 34/52 (65%) | 38/52 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/34 (74%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/18 (67%) | 7/14 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/52 (50%) | 15/52 (29%) |
Vyhrané body celkom | 63/104 (61%) | 41/104 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lucas Catarina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lucas Catarina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucas Catarina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Catarina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lucas Catarina | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Catarina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lucas Catarina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Catarina | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lucas Catarina vs. Timofey Skatov - Vzájomné zápasy
13.01.21 | 1. kolo | Lucas Catarina | Timofey Skatov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Manacor | tvrdý |
Lucas Catarina form & Timofey Skatov form
Lucas Catarina - posledné zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - skreč | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
12.05.23 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.23 semifinále | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.23 štvrťfinále | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.23 finále | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Timofey Skatov - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - skreč | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
23.07.23 kvalifik. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |