ZÁPAS
13.07.22 | 1. kolo | Lucas Catarina | Daniil Ostapenkov | 6-2, 6-1 | M25 Nur | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lucas Catarina | Daniil Ostapenkov | |
1. podanie % | 30/50 (60%) | 28/46 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/30 (77%) | 16/28 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/46 (54%) | 15/50 (30%) |
Vyhrané body celkom | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lucas Catarina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-0 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
Lucas Catarina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-1 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-1 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
5-2 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Lucas Catarina | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 2-0 | |
0-0, 15-15, A-40 | ||
Lucas Catarina | 3-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
Lucas Catarina | 3-1 | |
0-0, 40-15, 40-A[BP] | ||
Lucas Catarina | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lucas Catarina vs. Daniil Ostapenkov - Vzájomné zápasy
13.07.22 | 1. kolo | Lucas Catarina | Daniil Ostapenkov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M25 Nur | tvrdý |
Lucas Catarina form & Daniil Ostapenkov form
Lucas Catarina - posledné zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - skreč | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
12.05.23 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.23 semifinále | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.23 štvrťfinále | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.23 finále | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Daniil Ostapenkov - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Artur Kukasian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Robin Bertrand | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Daniel Khazime | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 4-0, Aziz Ouakaa - skreč | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dusan Milanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Chukang Wang | 0-6, 0-2, - Daniil Ostapenkov - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Zhe Li | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Chukang Wang | 6-74, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-72, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 2. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 6-4, 6-3 | detail zápasu |