Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
09.03.98, 26 rokov
14 061 $
09.03.98, 26 rokov
14 061 $
Luca Gelhardt vs. Ewan Moore - Vzájomné zápasy
01.07.19 | 1. kolo kval. | Luca Gelhardt | Ewan Moore | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Saarlouis | antuka |
24.07.18 | 1. kolo | Ewan Moore | Luca Gelhardt | 7-62, 6-3 | detail zápasu | Germany F9 | antuka |
Luca Gelhardt form & Ewan Moore form
Luca Gelhardt - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Ewan Moore - posledné zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Ben Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Matt Ponchet | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Maloney | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Aleksandar Andic | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Christos Glavas | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Felix Mischker | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Philip Hjorth | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Joao Pugliese | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 kvalifik. | vs. Francisco Oliveira | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Joseph | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 4-6, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 4-6, 6-3, 16-14 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Toby Martin | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 3-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Pablo Trochu | 7-5, 6-76, 8-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Monaco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Adit Sinha | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Ewen Lumsden | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aman Sharma | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 5-7, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Mario Monclus Martin | 6-3, 6-0 | detail zápasu |