ZÁPAS
12.06.22 | 1. kolo kval. | Luca Castagnola | Alexandr Binda | 7-63, 6-1 | M15 Chieti | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Luca Castagnola vs. Alexandr Binda - Vzájomné zápasy
12.10.23 | 2. kolo | Luca Castagnola | Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
12.06.22 | 1. kolo kval. | Luca Castagnola | Alexandr Binda | 7-63, 6-1 | detail zápasu | M15 Chieti | antuka |
Luca Castagnola form & Alexandr Binda form
Luca Castagnola - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Florian Broska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Peter Buldorini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jack Loge | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Luca Potenza | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Thomas Deschamps | 6-70, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Mousa Alkotop | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Albert Saar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Joris Moret | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Carbonell | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 semifinále | vs. Ulises Blanch | 6-75, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Mariano Tammaro | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 7-64, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Vadym Ursu | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Artur Kukasian | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Tommy Czaplinski | 5-2, Tommy Czaplinski - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 1-6, 0-2, - Luca Castagnola - skreč | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Jonas Forejtek | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Hazem Naow | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Justin Engel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Alexandr Binda - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 7-64, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Dominique Graf | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-4, 6-3 | detail zápasu |