ZÁPAS
05.06.22 | 1. kolo kval. | Louis Wessels | Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | Bratislava Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Louis Wessels | Sergey Fomin | |
1. podanie % | 35/50 (70%) | 34/70 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/35 (74%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/15 (53%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 35/70 (50%) | 16/50 (32%) |
Vyhrané body celkom | 69/120 (58%) | 51/120 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 5 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Louis Wessels vs. Sergey Fomin - Vzájomné zápasy
05.06.22 | 1. kolo kval. | Louis Wessels | Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Bratislava Challenger | antuka |
Louis Wessels form & Sergey Fomin form
Louis Wessels - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Dmitry Popko | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Rayane Oumaouche | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Henrique Costanzi De Brito | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Joao Menezes | 1-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tristan Mccormick | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 0-3, - Louis Wessels - skreč | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Kylian Collignon | 4-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. S D Prajwal Dev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Marius Copil | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 4-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Sergey Fomin - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 štvrťfinále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 finále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.23 štvrťfinále | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.23 2. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | detail zápasu |