ZÁPAS
07.05.23 | 1. kolo kval. | Louis Allen | Paul Armin Albrecht | 7-5, 6-3 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Veľká Británia
23.01.00, 24 rokov
23.01.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
20.10.02, 21 rokov
20.10.02, 21 rokov
Louis Allen vs. Paul Armin Albrecht - Vzájomné zápasy
07.05.23 | 1. kolo kval. | Louis Allen | Paul Armin Albrecht | 7-5, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Louis Allen form & Paul Armin Albrecht form
Louis Allen - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 0-6, 1-3, - Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Noel Larwig | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Safonov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Martin Zeljenka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Markus Wunder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 5-7, 1-3, - Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Paul Armin Albrecht | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Paul Armin Albrecht - posledné zápasy
M15 Casablanca - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ilias Lahlou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Yazid Lahjomri | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Raul Mireles Jimenez | Raul Mireles Jimenez - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Karan Singh | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Ali Habib | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Claudio Cataldi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Dinko Dinev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Shirad Salaheddine | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Zheng Baoluo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Kuang Chen Lin | 6-74, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. James Edley | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 2-6, 2-6 | detail zápasu |