ZÁPAS
27.01.20 | kvalifik. | Lorenzo Musetti | Jaroslav Pospisil | 6-73, 6-4, 6-4 | Quimper Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Lorenzo Musetti | Jaroslav Pospisil | |
1. podanie % | 61/105 (58%) | 55/95 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 44/61 (72%) | 40/55 (73%) |
Vyhrané body z 2.podania | 24/44 (55%) | 18/40 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 37/95 (39%) | 37/105 (35%) |
Vyhrané body celkom | 105/200 (53%) | 95/200 (48%) |
Dvojchyby | 8 | 7 |
Esá | 6 | 10 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lorenzo Musetti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lorenzo Musetti | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Musetti | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Musetti | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lorenzo Musetti | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lorenzo Musetti | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lorenzo Musetti | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
Lorenzo Musetti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Lorenzo Musetti | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Musetti | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Musetti | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lorenzo Musetti | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Musetti | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Musetti | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Lorenzo Musetti | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Musetti | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Musetti | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lorenzo Musetti | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lorenzo Musetti vs. Jaroslav Pospisil - Vzájomné zápasy
27.01.20 | kvalifik. | Lorenzo Musetti | Jaroslav Pospisil | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Quimper Challenger | tvrdý I. |
Lorenzo Musetti form & Jaroslav Pospisil form
Lorenzo Musetti - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
26.03.24 4. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 3. kolo | vs. Ben Shelton | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
24.03.24 2. kolo | vs. Roman Safiullin | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Holger Rune | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.03.24 2. kolo | vs. Denis Shapovalov | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-3, 6-77, 6-73 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Tomas Machac | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 3-6, 6-3, 7-65, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-63, 7-64, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Alexander Bublik | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Jordan Thompson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
25.11.23 Rubber 1 | vs. Miomir Kecmanovic | 7-67, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Jack Draper | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 2-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
01.10.23 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo | vs. Karen Khachanov | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
25.09.23 semifinále | vs. Roman Safiullin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 štvrťfinále | vs. Arthur Rinderknech | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.23 2. kolo | vs. Philip Sekulic | 7-63, 6-74, 6-0 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
13.09.23 | vs. Gabriel Diallo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-0, 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Daniil Medvedev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Daniel Evans | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Jaroslav Pospisil - posledné zápasy
Prostejov Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
05.01.22 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - skreč | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 kvalifik. | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.20 2. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |