ZÁPAS
30.08.19 | štvrťfinále | Lorenzo Bocchi | Matias Zukas | 5-7, 2-0, - skreč | M15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Lorenzo Bocchi | Matias Zukas | |
1. podanie % | 30/48 (63%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/30 (53%) | 13/18 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/18 (44%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 18/39 (46%) | 24/48 (50%) |
Vyhrané body celkom | 42/87 (48%) | 45/87 (52%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 2 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Matias Zukas | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A | ||
Lorenzo Bocchi | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Matias Zukas | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Bocchi | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Matias Zukas | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Bocchi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-3 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lorenzo Bocchi | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
4-4 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Bocchi | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
5-5 | Matias Zukas | |
0-0 | ||
Lorenzo Bocchi | 5-6 | |
5-7 |
2 | ||
0-0 | Matias Zukas | |
0-0, 15-15 | ||
Lorenzo Bocchi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lorenzo Bocchi vs. Matias Zukas - Vzájomné zápasy
30.08.19 | štvrťfinále | Lorenzo Bocchi | Matias Zukas | 5-7, 2-0, Matias Zukas - skreč | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Lorenzo Bocchi form & Matias Zukas form
Lorenzo Bocchi - posledné zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Amir Hossein Badi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Yazdani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
07.01.24 finále | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 7-67, 0-6 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Denys Klok | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Giovanni Calvano | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Moen Mohammadi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Millen Hurrion | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Demetris Azoides | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Petros Chrysochos | 6-3, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Photos Photiades (2003) | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 3-6, 0-3, - Lorenzo Bocchi - skreč | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jan Kobierski | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-62, 0-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 0-2, - Lorenzo Bocchi - skreč | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
06.07.23 štvrťfinále | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Matias Zukas - posledné zápasy
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detail zápasu |