Švédsko
13.03.03, 21 rokov
13.03.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
20.04.04, 19 rokov
20.04.04, 19 rokov
Linus Videhult vs. Strahinja Cejovic - Vzájomné zápasy
27.03.23 | 2. kolo kval. | Linus Videhult | Strahinja Cejovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Linus Videhult form & Strahinja Cejovic form
Linus Videhult - posledné zápasy
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo kval. | vs. Artem Avdieiev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Prachar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. David Saye | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 2. kolo kval. | vs. Mariano Andres Bibiloni | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Abasi Abukusumo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Tanguy Genier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, Mubarak Shannan Zayid - skreč | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Julien De Cuyper | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Stefan Vujic | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Milos Karol | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeiden Saidizand | 4-6, 7-5, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 3-6, 7-64, 5-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eriksson | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Nicolas Moser | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Rishiraj Shekhawat | 7-62, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Garcia | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Jesse De Jager | 7-67, 4-3, Jesse De Jager - skreč | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Strahinja Cejovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-1, 2-6, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Stylianos Christodoulou | 3-6, 7-67, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu |
Strahinja Cejovic - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Evseev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Renlong Pang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Alam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ahmed Hesham | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Erik Arutiunian | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Adam Kovac | 5-7, 7-66, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Niccolo Baroni | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
04.05.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Marko Maksimovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Linus Videhult | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Matija Samardzic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Sava Stankovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 7-65, 0-1, - Strahinja Cejovic - skreč | detail zápasu |