ZÁPAS
22.05.23 | 2. kolo kval. | Linang Xiao | Martim Simoes | 6-2, 2-6, 10-6 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
02.12.03, 20 rokov
02.12.03, 20 rokov
Linang Xiao vs. Martim Simoes - Vzájomné zápasy
22.05.23 | 2. kolo kval. | Linang Xiao | Martim Simoes | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Linang Xiao form & Martim Simoes form
Linang Xiao - posledné zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Yunseong Chung | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Ko Suzuki | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Yuttana Charoenphon | 4-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Yan Bai | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 6-3, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Masamichi Imamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Andre Ilagan | 6-3, 5-7, 0-3, - Linang Xiao - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Kody Pearson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Tao Mu | 5-7, 6-4, Tao Mu - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. James McCabe | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Evan Zhu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu |
Martim Simoes - posledné zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 2. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-77, 11-13 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 0-3, - Martim Simoes - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 1-6, 7-64, 10-5 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jay Clarke | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Marco Berti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Joao Dinis Silva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Ferro Duarte | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Vilaca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. James Mackinlay | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 kvalifik. | vs. Marcus Walters | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Goncalo Falcao | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Duarte Melo | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | Thomas Braithwaite - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |