Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Estónsko
03.02.98, 26 rokov
03.02.98, 26 rokov
Libor Salaba vs. Mattias Siimar - Vzájomné zápasy
23.01.17 | kvalifik. | Libor Salaba | Mattias Siimar | 7-65, 6-3 | detail zápasu | Egypt F2 | tvrdý |
Libor Salaba form & Mattias Siimar form
Libor Salaba - posledné zápasy
Hungary F6 - antuka | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Enrique Lopez-Perez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
19.04.17 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.17 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
France F7 - tvrdý I. | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Quentin Folliot | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F5 - tvrdý | ||||
16.02.17 2. kolo | vs. Gleb Sakharov | 0-6, - Libor Salaba - skreč | detail zápasu | |
15.02.17 1. kolo | vs. Antonio Massara | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.17 2. kolo kval. | vs. Niccolo Apostolico | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.17 kvalifik. | vs. Alexei Popyrin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F4 - tvrdý | ||||
08.02.17 1. kolo | vs. Jonas Luetjen | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
01.02.17 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F2 - tvrdý | ||||
27.01.17 štvrťfinále | vs. Romain Barbosa | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.01.17 2. kolo | vs. Patrik Nema | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
24.01.17 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
23.01.17 2. kolo kval. | vs. Marco Miceli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.17 kvalifik. | vs. Mattias Siimar | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
23.11.16 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.16 1. kolo | vs. Petr Nouza | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Ukraine F5 - tvrdý | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-74, - Libor Salaba - skreč | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
25.08.16 2. kolo | vs. Julian Lenz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.16 1. kolo | vs. Nils Brinkman | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
13.08.16 1. kolo kval. | vs. Walter Trusendi | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Trnava Challenger - antuka | ||||
07.08.16 2. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.16 1. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 7-65, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Macedonia F2 - antuka | ||||
30.06.16 2. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.16 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Mattias Siimar - posledné zápasy
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Jake Van Emburgh | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Arcila | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
08.08.21 finále | vs. Ergi Kirkin | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.21 semifinále | vs. Vladimir Ivanov | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.21 štvrťfinále | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 1-0, Kenneth Raisma - skreč | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
07.11.20 semifinále | vs. Yan Sabanin | 0-5, - Mattias Siimar - skreč | detail zápasu | |
06.11.20 štvrťfinále | vs. Simon Freund | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Roni Mikael Hietaranta | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
21.11.19 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Roni Rikkonen | 5-7, 6-0, 9-11 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Vanko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Tadas Babelis | 6-2, 3-6, 13-15 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Gustav Hansson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Siim Troost | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
02.08.18 štvrťfinále | vs. Patrik Niklas-Salminen | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.08.18 2. kolo | vs. Hugo Pontico | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
19.07.18 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.18 2. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. George Botezan | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Italy F13 - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.18 kvalifik. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Siim Troost | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Paolo Dagnino | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
03.08.17 štvrťfinále | vs. Luca Gelhardt | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu |