ZÁPAS
05.02.20 | 2. kolo | Liam Broady | Ryota Tanuma | 6-3, 6-2 | Launceston Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Liam Broady | Ryota Tanuma | |
1. podanie % | 35/50 (70%) | 42/58 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/35 (80%) | 25/42 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/15 (73%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/58 (45%) | 11/50 (22%) |
Vyhrané body celkom | 65/108 (60%) | 43/108 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Liam Broady | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Liam Broady | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Liam Broady | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Liam Broady | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Liam Broady | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Liam Broady | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Liam Broady | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Liam Broady | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Liam Broady vs. Ryota Tanuma - Vzájomné zápasy
05.02.20 | 2. kolo | Liam Broady | Ryota Tanuma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Launceston Challenger | tvrdý |
Liam Broady form & Ryota Tanuma form
Liam Broady - posledné zápasy
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Adam Walton | 7-61, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Maxwell Mckennon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Marc Polmans | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Constant Lestienne | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eriksson | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-75, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
24.09.23 finále | vs. Constant Lestienne | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Radu Albot | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Arthur Cazaux | 7-64, 3-0, Arthur Cazaux - skreč | detail zápasu | |
22.09.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Dan Added | 6-0, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Billy Harris | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Dan Added | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.23 kvalifik. | vs. Sho Shimabukuro | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 0-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Ryota Tanuma - posledné zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |